0505 080 00 90 - evluxhome@gmail.com
KURUMSAL

Hakkımızda

MYSS LIFE Kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen Myss Life; gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır. Myss Life, yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışı doğrultusunda, müşterilerine modern tasarımlarla, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Kalitenin ancak teknolojinin yakından takip edilmesi ve 1. kalitedeki ham maddelerin imalatta kullanılması ile sağlanacağının farkında olan Myss Life, bu doğrultuda üretim parkurunda modern bir teknoloji kullanılmakta ve ham madde ihtiyacını seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan Myss Life, kısa sürede sektöründe fark yaratan firmalardan biri konumuna gelmiştir. Firmamız hakkında ve sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.
MYSS LIFE Merkez: Akşemsettin Mah. Balipaşa Cad. No: 66/A Fatih / İstanbul Tel : 0212 534 76 78 Gsm: 0505 080 00 90 Şube: Akşemsettin Mah. Halıcılar Cad. No: 95/H Fatih / İstanbul Tel : 0212 534 76 78 Gsm: 0505 080 00 90 E-posta: evluxhome@gmail.com Web: www.mysslife.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.